Kategorite See All >

Oil Free Compact Cream SPF 50

YOUTH LAB (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
3,180.00Lekë /10 g
Cmimi ulur:
2,862.00Lekë /10 g

Ngjyra:
Sasi:
(5 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Youth Lab – Oil Free Compact Cream SPF 50

Fondatinë në formë make-up me ngjyrë të lehtë që ofron mbrojtje të lartë ndaj rrezatimit UVA, UVB ndërkohë jep efekt unifikues, mat, minimizon poret si dhe i jep lëkurës freski përgjatë gjithë ditës.

Produkti ështe i pajisur me pasqyrë dhe sfungjer që e bën atë perfekte për t’u mbajtur edhe gjatë udhëtimit. Përmban një formulë të fuqishme antioksiduese që e bën atë të përsosur për përdorim të përditshëm.

I përshtatshëm për lëkurë të yndyrshme dhe akneike.

Testuar dermatologjikisht.

Pa parabene dhe gluten.

 Jo komedogjen.


Përdorimi

Aplikojeni produktin në fytyrë me anë të sfungjerit 30 minuta para se të ekspozoheni në diell.


Përbërësit Aktiv

-Ekstrakt nga fara e misrit: absorbon yndyrën e tepërt në lëkurë duke i dhënë asaj efekt mat.

-Vitamin E: efekt antioksidues si dhe rrit elasticitetin e lëkurës.

-Filtra UVA dhe UVB:  i sigurojnë lëkurës mbrojtje nga rrezet e diellit.

 

 

 


 

 


 

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura