Kategorite See All >

Liftactiv Supreme Intensive Anti-Wrinkle and Firming Cream SPF 30

VICHY (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,300.00Lekë /50 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

Liftactiv Supreme Intensive Anti-Wrinkle and Firming Care SPF 30

Ky krem nga Vichy me SPF 30 ka efekt anti-plakje.

Ka veti hidratuese me një formulë jo të yndyrshme me Acid Hialuronik ndihmon në reduktimin rrudhave dhe plakjes së lëkurës si dhe mbron lëkurën nga dëmtimet e mëtejshme të shkaktuara nga rrezet UV.

Pas përdorimit të këtij kremi, lëkura duket dukshëm më e re, më e shtresuar dhe më e butë.

Ka përmbajtje të Acidit Hialuronik që redukton pamjen e rrudhave.

-5% Niacinamide- qetësues, antioksidant, antipigmentim.

-Uji volkanik Vichy forcon lëkurën.

-Filtera UV- mbrojtje nga rrezet UV.


Përdorimi

Aplikojeni në fytyrë në mëngjes.


Përbërësit

AQUA / WATER, GLYCERIN, OCTOCRYLENE, NIACINAMIDE, RHAMNOSE, ALCOHOL DENAT.,HOMOSALATE, ETHYLHEXYL SALICYLATE, BUTYL METHOXYDIBENZOYLMETHANE, PROPYLENE GLYCOL, POLY C10-30 ALKYL ACRYLATE, ADENOSINE, FAEX EXTRACT / YEAST EXTRACT, PENTAERYTHRITYL TETRA-DI-T-BUTYL HYDROXYHYDROCINNAMATE, SODIUM ACETYLATED HYALURONATE, TRISODIUM ETHYLENEDIAMINE DISUCCINATE, TOCOPHEROL, CETYL ALCOHOL, BEHENYL ALCOHOL, CAPRYLYL GLYCOL, DISODIUM ETHYLENE DICOCAMIDE PEG-15 DISULFATE, ETHYLHEXYLGLYCERIN,GLYCERYL STEARATE, GLYCERYL STEARATE CITRATE, SILICA,SODIUM ACRYLATES CROSSPOLYMER-2,SODIUM POLYACRYLATE,PHENOXYETHANOL,PARFUM / FRAGRANCE,

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura