Kategorite See All >

Hyaluronic Acid

The Organic Pharmacy (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
5,320.00Lekë /30 mL

Sasi:

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

The Organic Pharmacy - Hyaluronic Acid

Hyaluronic Acid nga The Organic Pharmacy është Serumi i duhur për reduktimin e rrudhave në lëkurën tuaj ndërsa stimulon prodhimin e Elastinës.

Acidi Hialuronik me peshë molekulare të trefishtë, e njëjta peshë që gjendet natyrshëm në lëkurë, hidraton thellësisht dhe përmirëson lëkurën duke bllokuar lagështinë dhe duke e bërë atë më të butë.

Ky produkt mbush linjat e holla në lëkurë, stimulon prodhimin e kolagjenit si dhe rikthen elasticitetin e lëkurës.


Ideale për këto shqetësime: Thatësi dhe dehidratim, rrudha në lëkurë, humbje e elasticitetit të lëkurës.


95.8% Organike

Acid Hialuronik (0.2%): mbush vijat e holla.


Testuar klinikisht se rrit hidratimin e lëkurës (+ 22%) siç vlerësohet pas 28 ditësh nga aplikimi dy herë në ditë. Reduktim i ndjeshëm i rrudhave (-30%).


Përdorimi:

Aplikojeni një pikë në fytyrë, në qafë dhe dekolte çdo mëngjes dhe mbrëmje pas pastrimit të fytyrës.

 

Përbërësit

Hamamelis Virginiana Water, Glycerin, Sodium Lactate, Aqua (Water), Citrus Grandis Peel Oil, Algin, Sodium Hyaluronate, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Chondrus Crispus (Carrageenan), Xanthan Gum, Sorbic Acid, Limonene, Citral, Linalool, Hyaluronic Acid, Grapefruit Oil, Witch Hazel.
Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura