Kategorite See All >

Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

ESTEE LAUDER (0 reviews e klientit)
Shitur nga: Produkt i brendshem
Cmimi:
6,600.00Lekë - 14,100.00Lekë /30mL

Sasia::
Sasi:
(18 e disponueshme)

Cmimi total:


Rikthehu tek politika:
Rikthimi pranohet nese produkti nuk eshte si pershkrimi, bleresi paguan pagesen e transportit, ose mban produktin dhe pajtohet per rimburesim me shitesin View details
Pagesa:

Paguaj në dorëzim


Shperndaj:
Sold By
Produkt i brendshem
(16 reviews e klientit)

Detaje mbi produktin

ESTEE LAUDER - Advanced Night Repair Synchronized Recovery Complex II

Serumi i fuqishëm i natës ripërtërin dhe hidraton lëkurën në mënyrë të menjëhershme e gjithashtu I jep asaj shkëlqimin e munguar. Falë teknologjisë ekskluzive ChronoluxCB™ serumi I fytyrës fuqizon vetitë natyrale ripërtëritëse që lëkura ka gjatë natës.

Falë pranisë së aciditi hialuronik dhe antioksidantëve në formulën e serumit, lëkura hidratohet në mënyrë të jashtëzakonshme. Reduktohen dukshëm rrudhat dhe linjat e mimikës.


Sipas studimeve klinike:

Më shumë se 75% e femrave pohojnë se lëkura e tyre duket më e rinuar në vetëm 4 javë përdorim.Lëkura duket më e lëmuar dhe më e shëndetshme.

82% e përdoruesve pohojnë se lëkura hidratohet në mënyrë të menjëhershme. Lëkura duket më e re, rrëzëllitëse dhe e tonifikuar.

83% e përdoruesve pohojnë se në vetëm 4 javë përdorim lëkura dukej më e freskët, më e qetë dhe e shëndetshme.


Serumi mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkura të të gjitha etnive.


Serumi është i patentuar deri në 2033.


Ky produkt është vlerësuar me 150 çmime në mbarë botën, ndër to vlerësuar së fundmi si :

Glamour reader’s choice award në vitin 2021.

Serumi më i mirë nga Glamour Beauty Awards në vitin 2019.

Serumi më i mirë nga Town and Country Luxury Beauty Awards në vitin 2019.

Serumi më i mirë nga People en Espanol, Star Products në vitin 2019 dhe cmimin si produkt prestigjioz ikonik nga CEW Awards në vitin 2019.


Veçoritë e produktit

Lufton shenjat e shumta të plakjes.

Mund të përdoret nga të gjitha llojet e lëkurave.

Parandalon dukshëm plakjen.

Trajton tharjen dhe dehidratimin e lëkurës.

Lufton rrudhat dhe linjat e mimikës.

Rikthen shkëlqimin në lëkurë.

Formula nuk përmban vaj dhe pafrum.

Nuk shkakton akne dhe nuk bllokon poret në lëkurë.

Produkti është i testuar nga mjek dermatolog dhe okulist.

Serumi është i pasur me acid hialuronik dhe antioksidantë.


Përdorimi

Aplikoni serumin në lëkurë të pastër e të thatë para se të vendosni kremin hidratant. Hidhni disa pika dhe aplikojini në fytyrë dhe qafë duke e masazhuar lehtësisht.

Mund ta aplikoni edhe duke përdorur teknikën në formë zemre; hidhni në pëllëmbë e dorës një pompim të plotë dhe masazhojeni në fytyrë në formën e zemrës.

Më pas duke përdorur gjithë gishtat përhapeni duke nisur nga qendra e fytyrës drejt veshëve. Rrëshkitini duart nga anët e fytyrës drejt mjekrës.

Lëvizja tjetër në formë zemre duhet bërë nga balli drejt tëmthave.Rrëshkitini duart prej anëve të fytyrës për të mbyllur zemrën drejt mjekrës. Në fund masazhoni qafënduke lëvizur duart nga lart poshtë.


Përbërësit

Water\Aqua\Eau, Bifida Ferment Lysate, Methyl Gluceth-20, Peg-75, Bis-Peg-18 Methyl Ether Dimethyl Silane, Butylene Glycol, Propanediol, Cola Acuminata (Kola) Seed Extract, Hydrolyzed Algin, Pantethine, Caffeine, Lecithin, Tripeptide-32, Ethylhexylglycerin, Sodium Rna, Bisabolol, Glycereth-26, Squalane, Sodium Hyaluronate, Oleth-3 Phosphate, Caprylyl Glycol, Lactobacillus Ferment, Oleth-3, Oleth-5, Anthemis Nobilis (Chamomile), Yeast Extract\Faex\Extrait De Levure, Choleth-24, Hydrogenated Lecithin, Ceteth-24, Tocopheryl Acetate, Ethylhexyl Methoxycinnamate, Hexylene Glycol, Carbomer, Triethanolamine, Trisodium Edta, Bht, Xanthan Gum, Phenoxyethanol, Red 4 (Ci 14700), Yellow 5 (Ci 19140).

Nuk ka patur reviews per kete produkt akoma

Produkte te lidhura